• امروز دوشنبه هشتم آذر 1400 

اخبار سازمان اوقاف

گروههای خبر
مطالب ویژه

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

انتشارو تولید 119خبر ،تصویر،فیلم،صوت در آبان ماه /کسب رتبه اول خبرگزاری بسیج استان قزوین در آبان  ۱۴۰۰

انتشارو تولید 119خبر ،تصویر،فیلم،صوت در آبان ماه /کسب رتبه اول خبرگزاری بسیج استان قزوین در آبان ۱۴۰۰

با همکاری رسانه‌ها 119 خبر تولید و در صداوسیما و رسانه‌های مکتوب و مجازی در گستره استانی و کشوری انعکاس یافته که خبرگزاری بسیج بیشترین پوشش را داشته اند.

 چهارشنبه 3 آذر 1400   15  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امورخیریه استان قزوین، علی محمدپور کارشناس روابط عمومی و اطلاع رسانی اداره کل اوقاف و امورخیریه استان قزوین در این باره اظهارداشت: با همکاری رسانه‌ها 119 خبرتولید و در صداوسیما و رسانه‌های مکتوب و مجازی در گستره استانی و کشوری انعکاس یافته که خبرگزاری بسیج استان بیشترین پوشش را داشته اند.
وي با بيان اينكه 90 خبر ، گزارش توليدي و پوششي دررسانه‌هاي مكتوب و مجازي و صداوسیمای استاني و كشوري انعكاس يافته است، بيان كرد: طی بازه زمانی یکم تاسی ام آبان ماه سال جاری ، خبرگزاری بسیج با 16 بیشترین خبر و به دنبال آن ، خبرگزاری های رکنا با ۱۱ ، خبرگزاری صداوسیما 8 ، خبرگزاری برنا 6 ، خبرگزاری ایرنا 4 ، خبرگزاری های تسنیم و حوزه 3 ، خبرگزاری های شبستان و فارس 2 ، خبرگزاری های ایکنا ، ایلنا، باشگاه خبرنگاران جوان ،خبرآنلاین ، جام جم و میزان با 1 خبر قرار دارند.
محمدپور ادامه داد : در بین پایگاه های اطلاع رسانی وقایع خبری با 2، دانا، صبح قزوین و نوید شاهد هم هر کدام 1 خبر تولید کرده اند و در بین روزنامه ها ولایت ۴ خبر  منتشر شده داشته اشت.
این مقام مسئول همچنین ادامه داد : در ماه گذشته مسئولین این اداره کل 2 حضور در صداوسیمای استان در قالب برنامه های زنده و تولیدی با محتوای اطلاع رسانی و ارائه گزارش عملکرد به مدت 60 دقیقه داشتند و 8 گزارش خبری از صداو سیمای استان پخش شد و واحد سمعی و بصری روابط عمومی 1 کلیپ تولید و منتشر کرد و واحد تبلیغات محیطی نیز 40 متر مربع بنرهای مفهومی و اطلاع رسانی و مناسبتی در سطح استان طراحی ، چاپ و نصب نمود.
کارشناس روابط عمومی اداره کل اوقاف و امورخیریه استان قزوین با تشكر از همکاري تمامی رسانه های فعال استاني و کشوري اعم از مکتوب و مجازي و صداوسیما در امر اطلاع رساني و پوشش آبان ماه افزود: همکاري رسانه‌ها نهادهاو انعکاس اخبار فعاليت ها و رويدادها باعث مي‌شود، اوقاف  قزوين در انجام ماموريت‌هاي محوله در مسير توسعه فعالیت ها و عملکرد موفق‌تر عمل کند.
لازم به ذکر است که تعداد اخبار تولیدی و انعکاسی ذکر شده براساس ارائه لینک اخبار و تصاویر اخبار درج شده توسط مدیران محترم رسانه ها و سیستم جمع آوری اخبار اطلاعات RSS می باشد.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار