• امروز دوشنبه هشتم آذر 1400 

اخبار سازمان اوقاف

گروههای خبر
مطالب ویژه

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

خبرگزاری بسیج قزوین - مدیر کل ثبت اسناد و املاک قزوین؛ ۱۲۸ پلاک ثبتی مشمول تفاهم نامه اوقاف و منابع طبیعی در استان وجود دارد

خبرگزاری بسیج قزوین - مدیر کل ثبت اسناد و املاک قزوین؛ ۱۲۸ پلاک ثبتی مشمول تفاهم نامه اوقاف و منابع طبیعی در استان وجود دارد

کشاورز گفت: ۱۲۸ پلاک ثبتی داخل استان وجود دارد که مشمول تفاهم نامه اوقاف و منابع طبیعی استان است که تا کنون ۸۷ پلاک از این تعداد مورد بررسی قرار گرفته است.

 دوشنبه 1 آذر 1400   32  0      

قزوین_ به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج، کارگروه مشترک ثبت اسناد و املاک، منابع طبیعی و آبخیزداری و اوقاف و امورخیریه استان قزوین، با حضور مدیران کل به همراه روسا و کارشناسان ادارات اجرایی و ستادی برگزار شد.
صفدر کشاورز مدیر کل ثبت اسناد و املاک قزوین در این جلسه بیان کرد: این کارگروه برای تثبیت اراضی موقوفه استان برگزار شد.
وی گفت: با توجه به تفاهم نامه بین اداره کل اوقاف استان و ثبت اسناد استان و منابع طبیعی استان مقرر شد بخش هایی که به عنوان منابع طبیعی ملی اعلام شده، اگر چنانچه این اراضی احیا شده قبل از سال ۶۵ و حریم موقوفات اعلام شده باشند، این اراضی توسط کارگروهی مشخص شود.
کشاورز اظهار کرد: پس از تشخیص نوعیت این اراضی، توسط منابع طبیعی و اوقاف استان به اداره کل ثبت اسناد استان تحویل داده شود تا بتوانیم اسناد مالکیت آن بخش ها را برای اداره اوقاف استان صادر نماییم.
وی افزود: در همین خصوص ۱۲۸ پلاک ثبتی داخل استان وجود دارد که مشمول این تفاهم نامه می شود و تا کنون ۸۷ پلاک از این تعداد مورد اقدام واقع شده و مابقی پلاک ها در جلسه امروز جهت نحوه اقدام تعیین تکلیف می شوند.
در ادامه محسن قاسم زاده مدیر کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان قزوین نیز در این زمینه بیان کرد: امروز مقرر شد ۱۰ پلاک وقفی که از سوی اداره کل اوقاف استان اعلام می کند رسیدگی شود.
انتهای پیام/۱۰۱۰
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار