• امروز دوشنبه هشتم آذر 1400 

اخبار سازمان اوقاف

گروههای خبر
مطالب ویژه

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

مدیرکل اوقاف قزوین در گفتگوی زنده با صدای مرکز قزوین : وقفی بودن زمین‌های شهر صنعتی البرز قطعی است/تابع رای دادگاه هستیم

مدیرکل اوقاف قزوین در گفتگوی زنده با صدای مرکز قزوین : وقفی بودن زمین‌های شهر صنعتی البرز قطعی است/تابع رای دادگاه هستیم

حجت الاسلام سید مصطفی مجیدی مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان قزوین :‌ هیچ شکی در مورد وقفی بودن بخشی از زمین‌های شهر صنعتی البرز وجود ندارد. با این حال تابع رای دادگاه و دستگاه قضائی در این مورد هستیم.

 یک شنبه 30 آبان 1400   64  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امورخیریه استان قزوین حجت الاسلام سیدمصطفی مجیدی مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان قزوین در گفتگو تلفنی زنده با برنامه روی خط باشید صدای مرکز قزوین گفت:‌ هیچ شکی در مورد وقفی بودن بخشی از زمین‌های شهر صنعتی البرز وجود ندارد. با این حال تابع رای دادگاه و دستگاه قضائی در این مورد هستیم.
برنامه روی خط باشید هر روز هفته بجز جمعه ها ساعت 08:30 به مدت ۲۵ دقیقه به صورت زنده از سیمای مرکز قزوین تولید و پخش می شود.
در این برنامه ، پرسش ها و مطالبات مردمی در حوزه خدمات عمومی و مسائل کلان شهری و اجتماعی مطرح و اقدامات و خدمات مسئولین استانی در نهادهای مرتبط مطرح و بررسی می شود.
در هر برنامه یک موضوع و یا مشکل از زوایای مختلف با مسئولین مطرح و پاسخ آن به مردم منعکس می گردد. این برنامه پیگیری مسایل شهری مردم استان را به صورت ارتباط تلفنی انجام می دهد .
از اهداف برنامه می توان تقویت پاسخگویی از جانب مسئولان، تقویت اعتماد مخاطب به رسانه و نظام و سازمان های مجری در سطح استان، تقویت امید و نشاط در جامعه و انعکاس روحیه کار و تلاش از جانب مسئولان، شناسایی و پیگیری نارسایی ها و مشکلات مردم و درخواست آنها و پیگیری قول و قرارهای مسئولین به مردم و انعکاس نظرات مردم را برشمرد.
برنامه شامل آیتمهای متنوعی مانند آرم شروع، موسیقی بی کلام، کلام گوینده و گفتگو با مسئولان می باشد. بخش" تلفن ها و پیامک های مردمی " در جهت پیگیری و طرح در برنامه و دریافت پاسخ مسئولان در فواصل مختلف برنامه پخش می شود. راه های ارتباطی مردم با مسئولان از طریق این برنامه در فواصل مختلف پخش می شود.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار