• امروز شنبه بیست و هفنم شهریور 1400 

اخبار سازمان اوقاف

گروههای خبر
مطالب ویژه

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

خبرگزاری بسیج قزوین - مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان قزوین؛ توزیع ۱۲ هزار پرس اطعام علوی از سوی اداره کل اوقاف استان

خبرگزاری بسیج قزوین - مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان قزوین؛ توزیع ۱۲ هزار پرس اطعام علوی از سوی اداره کل اوقاف استان

حجت الاسلام مجیدی گفت: با همکاری و مشارکت خیرین و از محل نیات واقفین خیراندیش موقوفات شهرستان قزوین و به همت قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه استان، بالغ بر ۱۲ هزار پرس اطعام علوی تهیه و توزیع شد.

 شنبه 9 مرداد 1400   14  0      

حجت الاسلام والمسلمین سیدمصطفی مجیدی مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان قزوین در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری بسیج قزوین بیان کرد: با همکاری و مشارکت خیرین و از محل نیات واقفین خیراندیش موقوفات شهرستان قزوین و به همت قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه صاحب الامر(عج)استان قزوین، بالغ بر ۱۲ هزار پرس اطعام علوی تهیه و توزیع شد.
وی با اشاره به محل توزیع اطعام علوی گفت: در ابتدای امر برآن بودیم تا ۸ هزار پرس اطعام غدیر در دهستان های زوارک الموت شرقی، چوقور طارم سفلی و دستجرد الموت غربی با ۷۲ روستا طبخ و توزیع نماییم.
مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان قزوین اظهار کرد: با عنایت امیرالمومنین(ع) و به مدد و تلاش همه بانیان، بالغ بر ۱۲ پرس اطعام علوی با هزینه ای بالغ بر ۶۳۰ میلیون ریال
طبخ و توزیع شد.
وی افزود: اطعام علوی در روز عید سعید غدیر در دهستان زوارک الموت شرقی شامل ۶ هزار پرس، در دهستان چوقور طارم سفلی ۴ هزار پرس و در دهستان دستجرد الموت غربی ۲ هزار پرس توزیع شد.
انتهای پیام/۱۰۱۰
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار