• امروز شنبه بیست و هفنم شهریور 1400 

اخبار سازمان اوقاف

گروههای خبر
مطالب ویژه

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

انتشارو تولید 94 خبر،تصویر،فیلم،صوت در تیرماه /کسب رتبه اول خبرگزاری بسیج استان قزوین در تیر ماه ۱۴۰۰

انتشارو تولید 94 خبر،تصویر،فیلم،صوت در تیرماه /کسب رتبه اول خبرگزاری بسیج استان قزوین در تیر ماه ۱۴۰۰

با همکاری رسانه‌ها 94 خبرتولید و در صداوسیما و رسانه‌های مکتوب و مجازی در گستره استانی و کشوری انعکاس یافته که خبرگزاری بسیج بیشترین پوشش را داشته اند.

 یک شنبه 3 مرداد 1400   82  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امورخیریه استان قزوین، علی محمدپور کارشناس روابط عمومی و اطلاع رسانی اداره کل اوقاف و امورخیریه استان قزوین در این باره اظهارداشت: با همکاری رسانه‌ها 94 خبرتولید و در صداوسیما و رسانه‌های مکتوب و مجازی در گستره استانی و کشوری انعکاس یافته که خبرگزاری بسیج استان بیشترین پوشش را داشته اند.
 
وي با بيان اينكه 64 خبر ، گزارش توليدي و پوششي در رسانه‌هاي مكتوب و مجازي و صداوسیمای استاني و كشوري انعكاس يافته است، بيان كرد: طی بازه زمانی یکم تا سی و یکم تیر ماه سال جاری ، خبرگزاری بسیج با 15 بیشترین خبر و به دنبال آن ، خبرگزاری های برنا با 5 ، ایکنا با 4 ، شبستان ،جام جم ،صداوسیما با 3 ، ایرنا ،باشگاه خبرنگاران ،فارس ، با 2 ، آتیه آنلاین ،ایسنا،ایلنا وتسنیم با 1 خبر قرار دارند در بین پایگاه های اطلاع رسانی وقایع خبری با 10 خبر ، صبح قزوین با 6 و دانا با 1 خبر در رده های اول تا سوم قرار دارند و در بین هفته نامه ها هم هفته نامه مینودر 2 خبر منتشر شده داشته اشت.
 
محمدپور با تشكر از همکاري تمامی رسانه های فعال استاني و کشوري اعم از مکتوب و مجازي و صداوسیما در امر اطلاع رساني و پوشش آذر آبان ماه افزود: همکاري رسانه‌ها نهادهاو انعکاس اخبار فعاليت ها و رويدادها باعث مي‌شود، اوقاف  قزوين در انجام ماموريت‌هاي محوله در مسير توسعه فعالیت ها و عملکرد موفق‌تر عمل کند.
 
لازم به ذکر است که تعداد اخبار تولیدی و انعکاسی ذکر شده براساس ارائه لینک اخبار و تصاویر اخبار درج شده توسط مدیران محترم رسانه ها و سیستم جمع آوری اخبار اطلاعات RSS می باشد.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار