• امروز پنج شنبه یکم آبان 1399 

اخبار سازمان اوقاف

گروههای خبر
مطالب ویژه

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

خبرگزاری بسیج قزوین - معاون فرهنگی و اجتماعی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان قزوین شمیم حسینی، ۱۵۰۰ بسته معیشتی را راهی خانه محرومین کرد

خبرگزاری بسیج قزوین - معاون فرهنگی و اجتماعی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان قزوین شمیم حسینی، ۱۵۰۰ بسته معیشتی را راهی خانه محرومین کرد

حجت الاسلام نوروزی گفت: ۱۵۰۰ بسته معیشتی از محل موقوفات تهیه شده که ارزش هر بسته ۳۵۰ هزار تومان می باشد و بین جامعه هدف توزیع خواهد شد.

 پنج شنبه 24 مهر 1399   9  0      

حجت الاسلام نوروزی معاون فرهنگی و اجتماعی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان قزوین در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری بسیج قزوین با اشاره به اجرای رزمایش شمیم حسینی بیان کرد: از ابتدای سالجاری تا امروز همزمان با اولین روز از هفته وقف، بالغ بر ۷ میلیارد تومان از محل موقوفات در حوزه های مختلف هزینه شده است.
وی گفت: این کمک ها در قالب کمک های مومنانه، ضیافت همدلی، شمیم حسینی بوده و شامل کمک های معیشتی، فرهنگی و بهداشتی بوده است.
حجت الاسلام نوروزی با اشاره به تعداد بسته های آماده توزیع اظهار کرد: ۱۵۰۰ بسته معیشتی از محل موقوفات تهیه شده که ارزش هر بسته ۳۵۰ هزار تومان می باشد و بین جامعه هدف توزیع خواهد شد.
معاون فرهنگی و اجتماعی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان قزوین عنوان کرد: این بسته ها از قبل از طریق هیات امنای بقاع متبرکه شناسایی شده و امروز به دست جامعه هدف خواهد رسید.
وی با اشاره به استمرار کمک های مومنانه افزود: این کمک ها به طور مستمر ادامه دارد چرا که وقف یعنی چشمه همیشه جاری که هرگز نمی خشکد و واقفینی که در اندیشه امروز بودند، موقوفاتی را از خود به یادگار گذاشتند که به تعبیری یادگار ماندگار است و برکات این موقوفات به طور مستمر برای جامعه هدف در جریان است.
حجت الاسلام نوروزی تصریح کرد: برای تهیه این بسته ها علاوه بر واقفین، خیرین و هیات امنای بقاع متبرکه و متولیان نیز همیشه کمک های خوبی به اجرای برنامه های اینچنین کرده اند و از همه این عزیزان می خواهیم که همراه با اوقاف حتی زمانی که این ویروس وجود ندارد، دست گیر اقشار ضعیف جامعه باشند.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار