• امروز پنج شنبه یکم آبان 1399 

اخبار سازمان اوقاف

گروههای خبر
مطالب ویژه

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

خبرگزاری تسنیم قزوین - لزوم تسریع در تملک املاک واقع‌شده در صحن امامزاده حسین(ع)

خبرگزاری تسنیم قزوین - لزوم تسریع در تملک املاک واقع‌شده در صحن امامزاده حسین(ع)

مصوبات هفته گذشته که در حضور دادستان استان قزوین صورت گرفتند را نمی‌توان در یک هفته اجرا کنیم؛ اما باید این مصوبات حداکثر ظرف 2 ماه آینده اجرا شده باشند.

 پنج شنبه 24 مهر 1399   11  0      

به گزارش خبرگزاری تسنیم از قزوین، حجت الاسلام سیدمصطفی مچیدی در جلسه ستاد ساماندهی امامزاده حسین(ع) که عصر امروز در محل آستان امامزاده حسین(ع) برگزار شد، با اشاره به شکل‌گیری جلسات منظم ستاد توسعه و ساماندهی امامزاده حسین(ع) اظهار داشت: مصوبات هفته گذشته که در حضور دادستان استان قزوین صورت گرفتند را نمی‌توان در یک هفته اجرا کنیم؛ اما باید این مصوبات حداکثر ظرف 2 ماه آینده اجرا شده باشند.
حجت‌الاسلام و‌المسلمین سیدمصطفی مجیدی اضافه کرد: با توجه به اینکه قرار شد تهیه فاز 2 نقشه‌های ساخت صحن امامزاده حسین(ع) شامل شبستان و رواق‌ها ظرف 4 ماه انجام شود، باید این کار نهایتاً تا 2 ماه آینده صورت گرفته و نقشه های فاز 2 این طرح آماده اجرا شود.
وی با تاکید بر لزوم تسریع در تملک املاک و پلاک‌های واقع‌شده در صحن و رواق طرح توسعه امامزاده حسین(ع) ادامه داد: ابتدا باید پلاک‌های موجود در محدوده صحن خریداری شود و تمهیداتی هم در تسریع خصوص پرداخت مبالغ به فروشندگان منازل و پلاک‌های تجاری که در محدوده قرار دارند، اتخاذ شود تا خدای‌نکرده ضرور و زیانی به کسی وارد نشود.
مجیدی یادآور شد: افرادی که املاکشان را در اختیار طرح توسعه امامزاده حسین(ع) می‌گذارند، باید سریع بتوانند به مبلغ توافقی دست پیدا کنند تا بتوانند با آن مبلغ برای خودشان خانه‌ای تهیه کنند و مشکلی برای نقل مکان آنها از محدوده دباغان و مجاورت امامزاده حسین(ع) ایجاد نشود.
منبع 
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار