• امروز جمعه چهارم مهر 1399 

اخبار سازمان اوقاف

گروههای خبر
مطالب ویژه

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

برگزاری جشنواره بزرگ فرهنگی هنری غدیر  ویژه کارکنان سازمان اوقاف و امورخیریه

برگزاری جشنواره بزرگ فرهنگی هنری غدیر ویژه کارکنان سازمان اوقاف و امورخیریه

جشنواره بزرگ فرهنگی هنری غدیر ویژه کارکنان سازمان اوقاف و امورخیریه برگزار می شود.

 پنج شنبه 16 مرداد 1399   57  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امورخیریه استان قزوین ، حجت الاسلام رضا نوروزی معاون فرهنگی و اجتماعی اداره کل اوقاف و امورخیریه استان قزوین اظهار داشت : عید سعید غدیرخم عید الله الاکبر و بزرگترین روز خدا میباشد. ترویج فرهنگ والای غدیر که همان فرهنگ ولایت و پیشوای امام معصوم و راهنمای انسان کامل است، نسخه نجات بخش بشریت از چنگال ستم،ظلم وبی عدالتی است. ماه ذیحجه نیز که منتسب به امیرمومنان علی بن ابیطالب(ع) میباشد از ابتدا تا انتها سراسر یادآور فضائل و مناقب این بزرگمرد تاریخ است ، شایسته است محبین حضرتش با مرور فضائل او و ذکر ایام منتسب به ایشان نسبت به مقام و جایگاه رفیع ایشان معرفت پیدا نموده و بر ارادت خود به حضرتش بیافزایند. در این راستا معاونت فرهنگی اجتماعی سازمان در نظر دارد جشنواره بزرگ فرهنگی هنری غدیر بزرگترین روز خدا را با هدف معرفت افزایی نسبت به این ایام برای همکاران سازمان اوقاف و امور خیریه در سراسر کشور و خانواده ایشان به شرح ذیل برگزار نماید.
مخاطبین جشنواره :
1-کلیه کارکنان سازمان اوقاف و امور خیریه شاغل در ستاد سازمان ،ادارات کل اوقاف استانها و نیز ادارات اجرایی  اعم از رسمی ، پیمانی و قراردادی
2-خانواده محترم ایشان ( همسر و فرزندان تحت تکفل)
زمانبندی جشنواره :
1-زمان شرکت در جشنواره و ارسال آثار :  از ابتدای دهه ولایت تا عید سعید غدیر خم
2-زمان اعلام برندگان: مطابق برنامه ریزی صورت گرفته  قرعه کشی در روز 25 ذیحجه مصادف با روز خانواده (25 مرداد) انجام گردیده و اسامی برندگان نیز متعاقبا اعلام خواهد شد. انشاء الله
نحوه ارسال آثار جشنواره : همکاران گرامی می‌توانند تا هجدهم ذی الحجه (شنبه 18‏‏/5‏‏/99) تصاویر مورد نظر را با نام و نام خانوادگی همکار گرامی ،استان،شهرستان و شماره پرسنلی خود به شماره 09398664054 در پیام رسان ایتا یا واتسآپ ارسال فرمایند.
ج ‏‏- رشته های جشنواره :
1‏-حفظ خطبه ی غدیر: به همه همکاران گرامی و خانواده محترم ایشان که خطبه ی غدیر را حفظ نمایند هدیه ای به رسم تکریم ، اهداء خواهد گردید .
2‏-حفظ چهل حدیث  ولایت : به 14 نفر از همکاران گرامی و خانواده محترم ایشان که احادیث فضایل حضرت علی علیه السلام را در موعد مقرر حفظ نمایند هدیه ای به رسم تجلیل ، اهداء خواهد شد.
*توضیح : جهت شرکت در این دو رشته فوق ابتدا رئیس اداره محترم اجرایی شهرستان بعد از آزمون اولیه اسامی را به معاونت فرهنگی و اجتماعی اداره کل اوقاف استان  اعلام و معاون محترم فرهنگی اجتماعی استان نیز پس از اطمینان از حفظ موارد فوق از طریق آزمون شفاهی یا غیر حضوری اسامی و شماره همراه ایشان را طی نامه  رسمی حداکثر تا تاریخ بیستم ذی الحجه (دوشنبه 20‏‏/5‏‏/99) به این معاونت ارسال فرماید. اداره کل فرهنگی از طریق فضای مجازی آزمون شفاهی را برگزار و برندگان را اعلام می نماید .لازم به ذکر است آزمون بانوان توسط همکاران خانم و آزمون آقایان توسط آقایان صورت می پذیرد.
3‏-مسابقه کتابخوانی از کتابچه  روز های شاد  آسمانی: همکاران گرامی و خانواده محترم ایشان  می‌توانند تا (شنبه 18‏‏/5‏‏/99) پاسخ سوالات ارسال شده از کتاب روزهای شاد آسمانی به شماره سامانه پیامکی 10000114120 ارسال فرموده تا به قید قرعه به 50 نفر هدیه ای به رسم یادبود اهداء گردد. ضروری است اعداد پاسخ‌های صحیح خود را از چپ به راست با نام و نام خانوادگی همکار گرامی ، استان ،شهرستان و شماره پرسنلی را ارسال نمایند.
4‏-ساخت کلیپ از # پویش تزیین منزل و پخت کیک همرا ه با مولودی خوانی یاروایتگری : به 14 آثر از بهترین آثار همکاران گرامی و فرزندان ایشان که فیلم روایتگری(داستان گویی) غدیر و یا فیلم مداحی ایشان را ارسال نمایند جوایزی اهدا خواهد شد.برای پخت کیک توسط اعضای خانواده و تزیین منزل متناسب با ایام عید غدیر امتیاز ویژه ای لحاظ می گردد.
زمان کلیپ زیر پنج دقیقه و کمتر از 20 میگابایت باشد .  و از طریق پیام رسان برای شماره  واتساب یا ایتا 09398664054 حداکثرتا (شنبه 18‏‏/5‏‏/99) ارسال فرمایید .
5‏-آثار خوشنویسی:  به بهترین آثارهمکاران گرامی و خانواده محترم ایشان که تصویر خوشنویسی ( قلم درشت و خطوط ثلث ، نسخ ، نستعلیق و یا شکسته نستعلیق) را با موضوع (احادیث فضایل امیر المومنین علیه السلام ‏) ارسال نمایند ، به قید قرعه هدیه اهداء خواهد شد. ضروریست همکار گرامی تصویر خوشنویسی مورد نظر را با نام ونام خانوادگی همکار، استان، شهرستان، کد پرسنلی خود را به شماره  واتساب یا ایتا 09398664054 تا تاریخ هجدهم ذی الحجه (شنبه 18‏‏/5‏‏/99)  ارسال فرماید.
6‏-نقاشی و گرافیک غدیر: به بهترین آثار کودک و نوجوان (5 الی 18 سال) همکاران گرامی که تصویر نقاشی ، گرافیک و یا طراحی خود را در صفحه A4  را با موضوع غدیر ارسال نمایند، به قید قرعه هدیه اهداء خواهد شد. ضروریست همکار گرامی تصویر آثار خویش را با نام ونام خانوادگی همکار، استان، شهرستان، کد پرسنلی خود را به شماره  واتساب یا ایتا 09398664054 تا تاریخ هجدهم ذی الحجه (شنبه 18‏‏/5‏‏/99) ارسال فرماید.
7‏-هدیه سالروز ازدواج غدیریه: به 14 نفر از همکاران محترمی که تاریخ عقد ازدواج آنها مطابق با سالروز عید سعید غدیر خم باشد هدیه ای به رسم تکریم این روز عزیز اهداء خواهد شد. ضروریست همکار گرامی تصویر عقدنامه را با نام ونام خانوادگی ، استان، شهرستان، کد پرسنلی خود را به شماره  واتساب یا ایتا 09398664054 تا (شنبه 18‏‏/5‏‏/99) ارسال فرماید.
8 و9 ‏-هدیه نامگذاری نوزادان و اسامی همکاران و فرزندان ایشان : به تمامی نوزادان همکاران که ازتاریخ 1‏‏‏/1‏‏‏/1398 لغایت تا 18‏‏‏/5‏‏‏/1399 به دنیا آمده باشند و نام ایشان، یکی از نام های مبارک حضرت علی علیه السلام  (علی،امیر،مرتضی، حیدر،ابوالحسن) باشد، هدیه ای اهداء خواهد شد.ضمنا به 14 نفر از همکاران و فرزندان ایشان که هم نام اسامی فوق باشد نیز به قید قرعه هدیه ای اهداء خواهد شد. لازم به ذکر است همکار گرامی تصویر شناسنامه نوزاد و یا شناسنامه خود و یا فرزند پسر را با نام ونام خانوادگی،استان، شهرستان،کد پرسنلی به شماره  واتساب یا ایتا 09398664054 تا تاریخ هجدهم ذی الحجه (شنبه 18‏‏/5‏‏/99)  ارسال فرماید.
 
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار