• امروز جمعه چهارم مهر 1399 

اخبار سازمان اوقاف

گروههای خبر
مطالب ویژه

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

خبرگزاری فارس - مدیرکل اوقاف قزوین : رسانه‌ها خطر تحریف در انقلاب اسلامی را جدی بگیرند

خبرگزاری فارس - مدیرکل اوقاف قزوین : رسانه‌ها خطر تحریف در انقلاب اسلامی را جدی بگیرند

مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان قزوین گفت: خبرنگاران به ندای اخیر مقام معظم رهبری مبنی بر گذشتن از تحریف است توجه کنند و اجازه ندهند سر انگشت اتهام به سوی کسانی نشانه رود که مقصر نیستند.

 چهارشنبه 15 مرداد 1399   14  0      

به گزارش خبرگزاری فارس از قزوین، حجت الاسلام مصطفی مجیدی مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان قزوین، در بازدید از خبرگزاری فارس ضمن گرامیداشت روز خبرنگار  اظهار کرد: بسیار جای خرسندی دارد که جوانانی با انگیزه در حوزه ی تبیین ارزش های انقلاب اسلامی در صحنه حاضر هستند.
وی افزود : جامعه ما امروز تشنه روشنگری و آگاهی بخشی است و دنیا هر چقدر در نامردی  غرق شده باشد باز به اصل فطرت خداجوی و پاکیزه خود بازخواهد گشت.
مدیرکل اوقاف و امور خیریه ی استان قزوین یادآور شد: مردم امروز تشنه حقایق و روشنگری هستند و این اتفاق در جامعه اسلامی ما رقم میخورد چرا که مردم هم اعتقاد به اسلام دارند و معتقد به جامعه اسلامی هستند.
مجیدی اضافه کرد: ما خواستار آن هستیم که خبرنگاران به ندای اخیر مقام معظم رهبری مبنی بر گذشتن از تحریف است توجه کنند و اجازه ندهند سر انگشت اتهام به سوی کسانی نشانه رود که مقصر نیستند.
وی یادآور شد رسانه ها باید به دنبال آن باشند تا در برابر کسانی که در تلاش هستند تا جامعه را دچار مشکل کنند و آدرس های غلط به مردم دهند مقابله کنند و تلاش کنند تا بینش مردم را افزایش دهند.
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان قزوین اعلام کرد : ما از بعد از همه گیری کرونا در جامعه تمام و کمال آماده خدمت رسانی به مردم در بقاع متبرکه و مساجد بودیم و در حال حاضر نیز آمادگی کامل برای برگزاری مراسم های محرم را داریم.
وی تاکید کرد: ما از رسانه ها توقع داریم تا هراس مردم را نسبت به یرگزاری مراسمات از بین ببرند چرا که تمام تلاش خود را رعایت پروتکل های بهداشتی خواهیم کرد.
مجیدی عنوان کرد: در بحث مراسم اهل بیت و سید الشهدا تمام قد آنچه را که وظیفه داریم انجام خواهیم داد و پاسخگوی اعمال خود هستیم چرا که آمادگی کاملی را خواهیم داشت.
مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان قزوین در پایان گفت : با توجه به شرایط موجود مردم تلاش کنند تا مراسم های خانگی خود را برای برگزاری ماه محرم محدود تر کرده چرا که فضای منازل محدود بوده و امکان آلودگی بیشتر خواهد بود.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار