• امروز جمعه چهارم مهر 1399 

اخبار سازمان اوقاف

گروههای خبر
مطالب ویژه

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

خبرگزاری تسنیم - آغاز مرحله دوم ضیافت همدلی از عید غدیر/۳۲۰۰ بسته حمایتی میان نیازمندان توزیع می‌شود

خبرگزاری تسنیم - آغاز مرحله دوم ضیافت همدلی از عید غدیر/۳۲۰۰ بسته حمایتی میان نیازمندان توزیع می‌شود

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان قزوین گفت: با توجه به تاکید مقام معظم رهبری اجرای مرحله دوم طرح ضیافت همدلی از عید غدیر (۱۸ مردادماه جاری) آغاز خواهد شد که طی آن ۳۲۰۰ بسته حمایتی میان نیازمندان توزیع خواهد شد.

 چهارشنبه 15 مرداد 1399   10  0      

حجت‌الاسلام و‌المسلمین سید مصطفی مجیدی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در قزوینبا بیان اینکه در مرحله دوم ضیافت همدلی در 4 حوزه به محرومان کمک خواهد شد، اظهار داشت: برای این منظور یک میلیارد و 880 میلیون تومان کمک نقدی از متولیان و هیئات امنای موقوفه‌ّ‌های استان دریافت کردیم که 170 میلیون تومان از آن را برای آزادسازی زندانیان در عید سعید غدیر اختصاص خواهیم داد.
وی اضافه کرد: همچنین از محل این کمک مواد اولیه برای پخت 7 هزار وعده غذای گرم را تهیه کردیم که این وعدهای غذایی به زودی طبخ شده و در مناطق محروم شهرهای قزوین، الوند و ناحیه طارم سفلی توزیع خواهد شد.
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان با اشاره به توزیع 3200 بسته حمایتی در قالب اجرای طرح ضیافت همدلی گفت: از این میزان 1500 بسته معیشتی شامل مواد غذایی خشک در عید غدیر میان مستمندان توزیع خواهد شد. ضمن اینکه 1700 بسته کمک آموزشی شامل لوازم‌التحریر دانش‌آموزان به ارزش 160 هزار تومان را تهیه و از عید غدیر بین دانش‌آموزان محروم توزیع خواهیم کرد.
مجیدی با ذکر اینکه اجرای طرح ضیافت همدلی در ماه محرم هم ادامه خواهد یافت، افزود: با توجه به بحران کرونا و نبود امکان برگزاری نمایشگاه شمیم حسینی، این نمایشگاه در بقاع متبرکه استان برگزار نمی‌شود و مراسم ضیافت همدلی جایگزین آن خواهد شد.
وی با بیان اینکه در روزهای محرم ارزاق خشک و اقلام فرهنگی را به عنوان تبرکی مجلس سیدالشهدا میان محرومان و آسیب‌دیدگان کرونایی توزیع خواهیم کرد، ادامه داد: از محل درآمد همه موقوفاتی که هر ساله در حوزه روضه‌خوانی، تعزیه‌داری و اطعام در ماه محرم فعال هستند، بسته‌های حمایتی را تهیه کرده و در اختیار مستمندان قرار می‌دهیم.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار