• امروز پنج شنبه چهاردهم اسفند 1399 

اخبار سازمان اوقاف

گروههای خبر
مطالب ویژه

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

پیام تبریک مدیرکل اوقاف قزوین به مناسبت ۱۷ مرداد ماه روز خبرنگار

پیام تبریک مدیرکل اوقاف قزوین به مناسبت ۱۷ مرداد ماه روز خبرنگار

۱۷ مرداد ماه یادآور خاطره بزرگ مرد عرصه اطلاع رسانی شهید «محمود صارمی » می باشد، شهید گرانقدری که به معنای واقعی مصداق آیه«ن وَ القَلَم وَ مَا یَسطرون» بود

 شنبه 11 مرداد 1399   130  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امورخیریه استان قزوین حجت الاسلام والمسلمین سیدمصطفی مجیدی مدیر کل اوقاف و امورخیریه استان قزوین به مناسبت فرارسیدن ۱۷ مردادماه  در پیامی خطاب به مدیران ، خبرنگاران و عکاسان رسانه های جمعی استان قزوین روز خبرنگار را به آنان تبریک گفت متن پیام تبریک به شرح ذیل می باشد :
«ن وَ القَلَم وَ مَا یَسطرون»
مدیران مسئول رسانه های مکتوب ، دیداری و شنیداری
و خبرنگاران ، عکاسان سختکوش و گرانمایه استان قزوین
با سلام و تحیات الهی
۱۷ مرداد ماه  یادآور خاطره بزرگ مرد عرصه اطلاع رسانی شهید «محمود صارمی » می باشد، شهید گرانقدری که به معنای واقعی مصداق آیه«ن وَ القَلَم وَ مَا یَسطرون» بود و فراغش بهانه ای شد برای گرامیداشت «روز خبرنگار» روزی از جنس حرمت و عشق به قلم.
روزی که ، يادآور انسان‌هايي است که با قلم و زبان روشنگرشان راهي ميان تاريکي و ازدحام کلمات ميگشايند و تصويري از آن را در جان و انديشه ما ترسيم مي‌کنند.
درعصري كه كثرت و سرعت تبادل اطلاعات ، خبرنگاران امين را به سرمايه اي براي حفظ آگاهي جامعه بدل كرده است ، دانش و تعهد اصلي ترين سرمايه خبرنگاران در ايفاي رسالتشان درخدمت به مردم است؛ چرا كه تحقق جامعه پويا جز به مدد روشنگري و اطلاع رساني اصحاب رسانه صورت نخواهد پذيرفت .
آری همانگونه که همگان می دانیم خبرنگاران به عنوان حلقه های اتصال رسانه با مخـاطبان از جایگاه و شأن والایی برخوردارند و در واقع این خبرنگاران شجاع ، آگاه و متعهد هستند که به رسانه هویت و غنا می بخشند و به ارزش آن می افزایند.
بدینوسیله در آستانه این روز مبارک آن را خدمت کلیه خبرنگاران ، عکاسان و مدیران زحمتکش رسانه ها تبریک عرض می نمایم و دست یکایک شما عزیزان را برای کمک به توسعه و پیشرفت فرهنگ وقف و عمل امینانه به آن و تبدیل امامزادگان و بقاع متبرکه به قطب های فرهنگی می فشارم .
همواره در راه خدمت به  جمهوری اسلامی ایران موفق ، سربلند و سلامت باشید.
سیدمصطفی مجیدی
مدیر کل اوقاف و امورخیریه استان قزوین 
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار