• امروز پنج شنبه بیست و هفنم تیر 1398 

اخبار سازمان اوقاف

گروههای خبر
مطالب ویژه

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

آغاز محافل انس با قرآن اوقاف ؛مسجدحضرت ابوالفضل(ع)شهرستان البرز،بقعه چهارانبیاء(ع)قزوین و مسجدامام حسن مجتبی(ع) تاکستان

آغاز محافل انس با قرآن اوقاف ؛مسجدحضرت ابوالفضل(ع)شهرستان البرز،بقعه چهارانبیاء(ع)قزوین و مسجدامام حسن مجتبی(ع) تاکستان

۱۷ محفل انس با قرآن کریم در طرح ضیافت الهی ماه مبارک رمضان با حضور قاری بین‌المللی قرآن کریم در بقاع متبرکه استان قزوین از فردا در استان قزوین آغاز می شود.

 سه شنبه 24 اردیبهشت 1398   39  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امورخیریه استان قزوین ، علی عظیمی رئیس اداره امور قرآنی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان قزوین، با اشاره به اینکه طرح ضیافت الهی یکی از طرح‌های ویژه و موفق سازمان اوقاف و امور خیریه کشور است، اظهار کرد: این طرح همه‌ساله در ماه مبارک رمضان در سراسر کشور با برنامه‌هایی در قالب حضور مبلغان اعزامی و بومی جهت اعزام به بقاع متبرکه، محافل جزءخوانی و ترتیل‌خوانی قرآن کریم در بقاع متبرکه و محافل انس با قرآن کریم با حضور قاریان برجسته بین‌المللی برگزار می‌شود که استان قزوین نیز از این مسئله مستثنی نیست.
وی با تأکید بر اینکه ۱۷ محفل انس محوری در شهرستان‌های قزوین، البرز، تاکستان، بوئین‌زهرا، محمدیه برگزار می‌شود، اضافه کرد: در طرح ضیافت الهی میزبان قاری بین‌المللی قرآن کریم استاد حمید شاکرنژاد هستیم که از روز پنجشنبه بیست‌وششم اردیبهشت‌ماه این محافل آغاز می‌شود.
 وی در پایان گفت: مسجدحضرت ابوالفضل(ع)شهرستان البرزبعداز نماز ظهر و عصر ،بقعه چهارانبیاء(ع)قزوین راس ساعت 18  و مسجدامام حسن مجتبی(ع) تاکستان از ساعت 21:30 شب برگزار کننده اولین محافل استان قزوین هستند.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار