• امروز پنج شنبه بیست و هفنم تیر 1398 

اخبار سازمان اوقاف

گروههای خبر
مطالب ویژه

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

فرخ زاد معاون عمرانی استاندار فعال کردن ظرفیت های گردشگری آوج،اقتصاد منطقه را شکوفا می کند

فرخ زاد معاون عمرانی استاندار فعال کردن ظرفیت های گردشگری آوج،اقتصاد منطقه را شکوفا می کند

معاون عمرانی استاندار و جانشین ستاد خدمات سفر قزوین گفت: ظرفیت های گردشگری آوج کم تر شناخته شدهاست در حالی که این حوزه می تواند درآمد سرشار و اشتغال قابل توجهی را در این شهرستان ایجاد کند.

 دوشنبه 23 اردیبهشت 1398   36  0      

معاون عمرانی استاندار و جانشین ستاد خدمات سفر قزوین گفت: ظرفیت های گردشگری آوج کم تر شناخته شدهاست در حالی که این حوزه می تواند درآمد سرشار و اشتغال قابل توجهی را در این شهرستان ایجاد کند
علی فرخزاد در بازدید از چند بنای تاریخی شهرستان آوج افزود: آوج به دلیل موقعیت جغرافیایی و شرایط اقلیمی می تواند به مقصدی برای گردشگران در تابستان و هم در زمستان تبدیل شود.
وی اظهار داشت: تلاش داریم تا با جذب سرمایه گذاران بخش خصوصی، زیرساخت های خدماتی و رفاهی این شهرستان را برای پذیرش گردشگران توسعه ببخشیم.
این مسئول اظهار امیدواری کرد در آینده نه چندان دور با راه اندازی چندین هتل و دیگر مراکز خدماتی، آوج بتواند به مرکزی برای جذب گردشگر در استان تبدیل شود.
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار و جانشین ستاد هماهنگی خدمات سفر استان قزوین در جریان سفر خود به آوج از امامزاده علاء الدین، امامزاده منصور و امامزاده روستای کلنجین بازدید کرد.
مدیران کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری و اوقاف و امور خیریه قزوین و سرپرست فرمانداری آوج در این بازدیدها معاون استاندار را همراهی می کردند.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار