• امروز چهارشنبه بیست و نهم خرداد 1398 

اخبار سازمان اوقاف

گروههای خبر
مطالب ویژه

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

دیدار قاریان و اساتید قرآنی قزوین با مقام معظم رهبری

دیدار قاریان و اساتید قرآنی قزوین با مقام معظم رهبری

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان قزوین گفت: دوشنبه این هفته 25 نفر از قاریان و اساتید قرآنی همدان به دیدار مقام معظم رهبری می‌روند.

 یک شنبه 25 فروردین 1398   42  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امورخیریه استان قزوین ، حجت الاسلام سیدمصطفی مجیدی مدیر کل اوقاف و امورخیریه استان قزوین  از دیدار 25 نفر از اساتید و قاریان قرآنی استان با مقام معظم رهبری در روز دوشنبه این هفته خبر داد و اظهار کرد: در این روز اختتامیه مسابقات بین‌المللی قرآن کریم با حضور مقام معظم رهبری در مصلای بزرگ تهران برگزار می‌شود.
وی با بیان اینکه از هر شهرستان سه نفر از اساتید، ممتازان و مسوولان قرآنی معرفی شده‌اند گفت: در حال حاضر مسابقات بین‌المللی قرآن کریم با حضور 82 کشور در مصلای بزرگ تهران در حال برگزاری است.
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان قز.ین با بیان اینکه شرکت‌کننده‌ای از قزوین در این مسابقات بین‌المللی حضور ندارد گفت: هدف از این دیدار بهره‌گیری از فرمایشات راهگشای رهبری در ارتباط با ترویج بهتر و بیشتر کلام نورانی قرآن است.
وی با بیان اینکه باید فرهنگ قرآنی را در جامعه جاری و ساری کنیم یکی از راهکارهار تحقق این مهم را توجه به تربیت افراد قرآنی دانست و افزود: این موضوع در دستور کار اداره اوقاف دارد.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار