• امروز پنج شنبه بیست و هفنم تیر 1398 

اخبار سازمان اوقاف

گروههای خبر
مطالب ویژه

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

تاکید بر ضرورت فرهنگ‌سازی برای تعامل مردم با وقف+فیلم

تاکید بر ضرورت فرهنگ‌سازی برای تعامل مردم با وقف+فیلم

نماینده ولی فقیه در استان قزوین در دیدار مدیران اوقاف استان گفت: فرهنگ‌سازی در تعامل مردم با وقف اهمیت بسیار زیادی دارد.

 یک شنبه 20 آبان 1397   81  0      

به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز قزوین, حجت الاسلام والمسلمین عبدالکریم عابدینی در دیدار مدیر کل و جمعی از کارکنان اداره کل اوقاف و امور خیریه استان قزوین با تأکید بر اینکه فرهنگ‌سازی در تعامل مردم با وقف اهمیت بسیار زیادی دارد، اظهار کرد: امروز رویکرد و انگیزه‌های مدیران اوقاف استان فرصت بسیار خوبی را برای فرهنگ‌سازی در عرصه وقف فراهم آورده است.
وی تصریح کرد: در سال های اخیر شاهد خدمات خوب مدیران اوقاف استان هستیم و انگیزه درونی و اعتقادی در مدیران این مجموعه قابل مشاهده است.
امام جمعه قزوین گفت: فرهنگ سازی برای حفظ موقوفات گام نخستین است که باید مورد توجه قرار گیرد اما نباید در این مرحله متوقف ماند و باید وقف را به عنوان سنت و سیره‌ای که از اهمیت بالایی برخوردار بوده، به فرهنگ جامعه تبدیل کرد تا شاهد وقف‌های جدید باشیم.
حجت الاسلام والمسلمین عبدالکریم عابدینی تسهیل شرایط وقف را نیز یکی از کارهای مهم این حوزه دانست و افزود: ایجاد انگیزه در مردم برای انجام وقف‌های جدید با یاری رساندن به کسانی که انگیزه وقف دارند محقق خواهد شد.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار