• امروز پنج شنبه بیست و هفنم تیر 1398 

اخبار سازمان اوقاف

گروههای خبر
مطالب ویژه

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

نماینده ولی فقیه و امام جمعه قزوین : فرهنگ‌سازی در تعامل مردم با وقف ضروری است

نماینده ولی فقیه و امام جمعه قزوین : فرهنگ‌سازی در تعامل مردم با وقف ضروری است

نماینده ولی فقیه در استان قزوین در دیدار مدیران اوقاف استان گفت: فرهنگ‌سازی در تعامل مردم با وقف اهمیت بسیار زیادی دارد.

 یک شنبه 20 آبان 1397   69  0      

آیت‌الله عبدالکریم عابدینی در دیدار مدیر کل و جمعی از کارکنان اداره کل اوقاف و امور خیریه استان قزوین که به مناسبت هفته وقف برگزار شد، با تأکید بر اینکه فرهنگ‌سازی در تعامل مردم با وقف اهمیت بسیار زیادی دارد، اظهار کرد: امروز رویکرد و انگیزه‌های مدیران اوقاف استان فرصت بسیار خوبی را برای فرهنگ‌سازی در عرصه وقف فراهم آورده است.
وی تصریح کرد: در سال های اخیر شاهد خدمات خوب مدیران اوقاف استان هستیم و انگیزه درونی و اعتقادی در مدیران این مجموعه قابل مشاهده است.
امام جمعه قزوین گفت: فرهنگ سازی برای حفظ موقوفات گام نخستی است که باید مورد توجه قرار گیرد اما نباید در این مرحله متوقف ماند و باید وقف را به عنوان سنت و سیره‌ای که از اهمیت بالایی برخوردار بوده، به فرهنگ جامعه تبدیل کرد تا شاهد وقف‌های جدید باشیم.
نماینده ولی فقیه در استان قزوین تسهیل شرایط وقف را نیز یکی از کارهای مهم این حوزه دانست و افزود: ایجاد انگیزه در مردم برای انجام وقف‌های جدید با یاری رساندن به کسانی که انگیزه وقف دارند محقق خواهد شد.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار