• امروز سه شنبه سی ام مهر 1398 

اخبار سازمان اوقاف

گروههای خبر
مطالب ویژه

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

برگزاری مراسم خطبه خوانی و تعویض پرچم امامزاده حسین (ع) قزوین

برگزاری مراسم خطبه خوانی و تعویض پرچم امامزاده حسین (ع) قزوین

رئیس اوقاف و امورخیریه شهرستان قزوین از برگزاری مراسم خطبه خوانی و تعویض پرچم گنبد آستان مقدس امامزاده حسین (ع) قزوین خبر داد.

 پنج شنبه 17 آبان 1397   74  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امورخیریه استان قزوین ، حجت الاسلام مرتضی کریمی رئیس اوقاف و امورخیریه شهرستان قزوین  از برگزاری مراسم خطبه خوانی و تعویض پرچم گنبد آستان مقدس امامزاده حسین (ع) قزوین خبر داد.
وی بیان کرد: هر ساله با فرارسیدن ماه محرم پرچم مشکی بر گنبد امامزاده حسین (ع) قزوین به اهتزاز درمی آید و با پایان ماه صفر و فرارسیدن ماه ربیع الاول پرچم گنبد آستان مقدس امامزاده حسین تعویض می شود.
رئیس اوقاف و امورخیریه شهر قزوین ادامه داد: از همین رو مراسم خطبه خوانی و تعویض پرچم گنبد این آستان مقدس ساعت ۱۶ امروز پنجشنبه ۱۷ آبان برابر با بیست و نهم ماه صفر و در آستانه حلول ماه ربیع الاول با حضور آیت الله عابدینی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه قزوین و اقشار مختلف مردم برگزار می شود.
وی خاطر نشان کرد: این مراسم با همکاری اداره کل اوقاف و امور خیریه استان قزوین برگزار می شود که در کنار تعویض پرچم، غبارروبی این آستان مقدس هم انجام می شود.
حجت الاسلام کریمی یادآور شد: همچنین با توجه به اینکه امروز مصادف با شهادت امام هشتم شیعیان امام رضا (ع) است در شام شهادت این امام، مراسم قرائت دعای کمیل و مداحی مداحان اهل بیت (ع) همراه با اقامه نماز مغرب و عشاء در آستان مقدس امامزاده حسین (ع) برگزار می شود.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار