• امروز دوشنبه دوم اردیبهشت  1398 

اخبار سازمان اوقاف

امام جمعه بوئین زهرا قزوین :  هر امامزاده یک ابرو یک قطب فرهنگی یک سند معنویت

امام جمعه بوئین زهرا قزوین : هر امامزاده یک ابرو یک قطب فرهنگی یک سند معنویت

حجت الاسلام رضوانی: هر امامزاده یک ابرو یک قطب فرهنگی یک سند معنویت برای ما می باشد که خداوند متعال به برکت آن باب رحمت خود را بر ما گشوده است لذا باید همگان تکریم نماییم.

 سه شنبه 10 مهر 1397   175  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امورخیریه استان قزوین ، ویژه برنامه گرامیداشت هفته دفاع مقدس و آئین مودت امامزاده صالح(ع) روستای ککین بوئین زهرا با حضور اهالی این روستا حجت الاسلام رضوانی امام جمعه بوئین زهرا حجت الاسلام سید مصطفی مجیدی مدیر کل اوقاف و امورخیریه استان قزوین و سایر مسئولین شهرستانی برگزار شد.
حجت الاسلام اسدالله رضوانی امام جمعه بوئین زهرا در این مراسم به بیان ثمرات و محاسن دوران دفاع مقدس پرداخت و اظهار داشت : سه عامل مهم در پیروزی در دفاع مقدس
عبارتنداز 1- مان و توکل بخداوند متعال ۲-انس با اهل بیت(ع)۳-جهادی عمل و رفتار نمودن
وی در تشریح این عوامل اظهار داشت :  این را رزمندگان اسلام یقین و باور قلبی و عملی داشتند و همین ایمان و توکل باعث می‌شد که یک بسیجی ۱۴/۱۵ ساله شماری از نیروی های بعثی را به اسارت بگیرد.
وی در خصوص انس با اهل بیت(ع) در جبهه ها هم گفت:توسل همانند شارژری قوی موجب شارژ نیروها می شد و توان و قدرت آنان را دوچندان می نمود.
امام جمعه بوئین زهرا در خصوص جهادی عمل و رفتار نمودن هم گفت:جهادی رفتار نمودن یعنی استفاده از تمام فرصت ها و ظرفیت ها در مقابله با دشمن لذا رفتار جهادی با رفاه طلبی عافیت خواهی منافات دارد. 
وی ادامه داد : الان هم در مقابل دشمن باید با همین سه عامل به مبارزه برویم امروز جنگ ما از حوزه نظامی به حوزه اقتصادی رسیده است لذا با یک عزم ملی و جهادی با ایمان و توکل بخدا و توسل به اهل بیت(ع) باید به مبارزه با دشمنان در این حوزه برویم.
حجت الاسلام رضوانی در تکریم امامزادگان اظهار داشت : هر امامزاده یک ابرو یک قطب فرهنگی یک سند معنویت برای ما می باشد که خداوند متعال به برکت آن باب رحمت خود را بر ما گشوده است لذا باید همگان تکریم نماییم.
شایان ذکر است در خاتمه این مراسم از آستان مقدس امامزاده محمد(ص) روستای لهار هم بازدید شد.  
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار