• امروز دوشنبه دوم اردیبهشت  1398 

اخبار سازمان اوقاف

رئیس بهره‌وری اوقاف قزوین خبر داد اعطای وام 2 میلیاردی برای برخی از موقوفات قزوین

رئیس بهره‌وری اوقاف قزوین خبر داد اعطای وام 2 میلیاردی برای برخی از موقوفات قزوین

رئیس اداره بهره‌وری اقتصادی موقوفات و بقاع متبرکه اداره کل اوقاف و امور خیریه استان قزوین گفت: بسیاری از موقوفات می‌توانند در صورت سرمایه‌گذاری صحیح درآمدهای بالایی داشته باشند به همین سبب پس از شناسایی، برای برخی از این موقوفات وام 2 میلیاردی اعطا می‌شود.

 پنج شنبه 5 مهر 1397   137  0      

حسن تقی‌پور رئیس اداره بهره وری اقتصادی موقوفات و بقاع متبرکه اداره کل اوقاف و امورخیریه استان قزوین اظهار داشت: رقباتی که مستعد سرمایه‌گذاری هستند و یا در عرصه و عیان وقف شده‌اند و یا امکان سرمایه‌گذاری در بخش خصوصی دارند، شناسایی‌ شده‌اند.
وی با اشاره به اینکه یکی از وظایف سازمان اوقاف احیا و بهره‌وری موقوفات است، عنوان کرد: بسیاری از موقوفات این قابلیت را دارند که اگر در آن‌ها سرمایه‌گذاری شود با درآمدهای چندین برابری مواجه شویم.
رئیس اداره بهره‌وری اقتصادی موقوفات و بقاع متبرکه اداره کل اوقاف و امور خیریه استان قزوین  ادامه داد: در تلاش هستیم که به‌ صورت بهینه این سرمایه‌گذاری را انجام دهیم تا نیات خیرخواهانه واقفان به بهترین صورت نیز اجرا شود.
تقی پور بیان کرد: لیست موقوفات تهیه و رقبات شناسایی شدند و این در حالی است که تقسیم کار شده تا برای برخی وام 2 میلیاردی گرفته شده و برخی نیز به بخش خصوصی واگذار شود.
رئیس اداره بهره‌وری اقتصادی موقوفات و بقاع متبرکه اداره کل اوقاف و امور خیریه استان قزوین با بیان اینکه هزار و 500 موقوفه منفعتی و انتفاعی در استان قزوین داریم، خاطرنشان کرد: 2 هزار 600 موقوفه در این استان وجود دارد.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار