• امروز سه شنبه یکم آبان 1397 

اخبار سازمان اوقاف

آغاز مرحله جدید بروزرسانی و تکمیل اطلاعات موقوفات در سامانه جامع اطلاعات موقوفات و اماکن متبرکه

آغاز مرحله جدید بروزرسانی و تکمیل اطلاعات موقوفات در سامانه جامع اطلاعات موقوفات و اماکن متبرکه

رئیس اداره حقوقی و ثبتی اوقاف قزوین از آغاز مرحله جدید بروزرسانی و تکمیل اطلاعات موقوفات در سامانه جامع اطلاعات موقوفات و اماکن متبرکه خبر داد.

 چهارشنبه 27 تیر 1397   44  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان قزوین مسعود کرمی رئیس اداره حقوقی ثبتی اداره کل اوقاف و امور خیریه قزوین گفت:استان قزوین اولین جز استان های تکمیل کننده اطلاعات پایه موقوفات در سامانه جامعه موقوفات و بقاع متبرکه کشور است تا زمینه برای دسترسی و شفاف سازی  به اطلاعات موقوفات استان فراهم باشد .
وی افزود: سامانه جامع موقوفات و اماکن متبرکه یک بانک اطلاعاتی تحت شبکه میباشد که کلیه اطلاعات موقوفات و اماکن متبرکه در آن به ثبت رسیده است .
کرمی ثبت و ضبط اطلاعات ، شفاف سازی ، تسریع در دسترسی به اطلاعات و عمل امینانه به نیات واقفین خیر اندیش را از اهداف  راه اندازی سامانه جامع موقوقات و اماکن متبرکه در سازمان اوقاف دانست و خاطر نشان کرد : اداره کل اوقاف و امور خیریه قزوین با بسیج شبانه روزی نیروهای واحد حقوقی ثبتی کلیه شهرستان ها موفق شد کلیه اطلاعات موقوفات استان را جمع آوری و در سامانه مذکور به ثبت برساند.
رئیس واحد حقوقی ثبتی اداره کل اوقاف و امور خیریه قزوین در پایان گفت: با توجه به این اینکه مرحله جدید بروزرسانی و تکمیل اطلاعات موقوفات در سامانه جامع اطلاعات موقوفات و اماکن متبرکهاز 24 تیر ماه 97 آغاز و تا 26 مرداد ماه 97 به طول می انجامد اداره حقوقی ثبتی اداره کل اوقاف و امور خیریه با استفاده نیرو انسانی متخصص اقدام به بازخوانی و اصلاح و بروزرسانی اطلاعات بارگزاری شده از سال های گذشته نموده است تا با حذف اشتباهات انسانی و بهره وری از فن آوری های نوین در راه خدمت به موقوفات و اماکن متبرکه استان انجام وظیفه مطلوب تری نماید.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار