• امروز دوشنبه نوزدهم آذر 1397 

اخبار سازمان اوقاف

نماینده مردم قزوین در مجلس خبرگان: توسعه عمرانی امامزادگان یکی از نعمات بزرگ الهی است

نماینده مردم قزوین در مجلس خبرگان: توسعه عمرانی امامزادگان یکی از نعمات بزرگ الهی است

نماینده مردم قزوین در مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه توسعه عمرانی امامزادگان یکی از نعمات بزرگ الهی است، گفت: مجموعه اوقاف باید با ارائه بار اعتقادی و عقیدتی در این زمینه خدمات ارزنده‌ای به مردم جامعه ارائه دهند.

 پنج شنبه 26 بهمن 1396   79  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امورخیریه استان قزوین ،حجت‌الاسلام غلامرضا عادل مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان قزوین به همراه معاونان این اداره‌کل و رئیس جدید اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان تاکستان ظهر امروز با آیت‌الله علی اسلامی نماینده مردم قزوین در مجلس خبرگان رهبری دیدار کردند.
نماینده مردم قزوین در مجلس خبرگان رهبری در این دیدار با اشاره به سنت وقف و وقف‌های حضرت علی(ع) اظهار داشت: سنت حسنه وقف از صدر اسلام بوده و امروز باید برای ترویج آن مردم و مسؤولان گام‌های ارزنده‌ای بردارند.
آیت‌الله علی اسلامی ادامه داد: افرادی که در حوزه ترویج فرهنگ وقف گام برمی‌دارند، کار حضرت مولا را ادامه می‌دهند که این افتخار بزرگی در انقلاب اسلامی است.
وی با بیان اینکه هیچ منطقی خالی از وقف نیست، یادآور شد: وقف می‌تواند در قالب مدرسه، مسجد و غیره باشد که به یادگار گذاشتن آن اقدامی والا و عملی الهی است.
نماینده مردم قزوین در مجلس خبرگان رهبری گفت: کارکردن در اوقاف از شرافت و فضیلتی خاصی برخوردار است که این مهم در مجموعه اداره‌کل اوقاف و امور خیریه استان قزوین مشاهده می‌شود که باید از آن‌ها قدردانی کرد.
وی با بیان اینکه توسعه عمرانی امامزادگان یکی از نعمات بزرگ الهی است، عنوان کرد: مجموعه اوقاف باید با ارائه بار اعتقادی و عقیدتی در این زمینه خدمات ارزنده‌ای به مردم جامعه ارائه دهند.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار