• امروز دوشنبه نوزدهم آذر 1397 

اخبار سازمان اوقاف

برگزاری آئین تودیع و معارفه روسای ادره اوقاف و امورخیریه شهرستان تاکستان

برگزاری آئین تودیع و معارفه روسای ادره اوقاف و امورخیریه شهرستان تاکستان

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان قزوین گفت: در حوزه توسعه امامزادگان و بقاع متبرکه ابتدا باید با کمک خیران و نذورات مردمی، زیرساخت‌ها انجام و سایر فعالیت‌ها صورت گیرد.

 پنج شنبه 26 بهمن 1396   93  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امورخیریه استان قزوین ، حجت‌الاسلام غلامرضا عادل ظهر امروز در آیین تودیع و معارفه رئیس اوقاف و امور خیریه شهرستان تاکستان با اشاره به حضور حماسی مردم در راهپیمایی 22 بهمن اظهار داشت: امروز باید روحیه مردم را تضعیف نشود چراکه جایز نبوده و باید پشتیبانی به همراه داشته باشد.
وی ادامه داد: انجام کار، بهترین راه وفاداری مسؤولان است که باید در این زمینه صادقانه و در راه رضای خداوند متعال گام بردارند.
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان قزوین با بیان اینکه نوآوری نیاز یک‌ مجموعه بوده و این جابجایی‌ها مقدم بر این نوآوری‌ها است، گفت: کارکردها در حوزه‌های مختلف اعم از فرهنگی، اجتماعی، اقتصادی و غیره و ارائه خدمات بهداشت، درمان و خدمات اجتماعی تمام این‌ها مستلزم بر همکاری و تعامل همگانی است.
عادل یادآور شد: اجرای نیات واقفین باید در محل آن انجام شود تا ثمره‌اش برای مردم ملموس باشد و در حوزه توسعه امامزادگان و بقاع متبرکه ابتدا باید با کمک خیران و نذورات مردمی، زیرساخت‌ها انجام و سایر فعالیت‌ها صورت گیرد.
این مسؤول مطرح کرد: حمایت معنوی مسؤولان با رهبری فرمانداران محقق می‌شود و رونق بیش از بیش آن نیازمند کمک همگانی است.
گفتنی است، در ادامه محمدرضا رحمانی به عنوان رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان تاکستان منصوب شدو از زحمات حسن محمدبیگی تقدیر و تشکر به عمل آمد.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار