• امروز دوشنبه بیست و یکم آبان 1397 

اخبار سازمان اوقاف

برگزاری محفل انس با قرآن با حضور قاری بین‌المللی  در استان قزوین به مناسبت دهه فجر

برگزاری محفل انس با قرآن با حضور قاری بین‌المللی در استان قزوین به مناسبت دهه فجر

در راستای برگزاری سلسله مراتبی محافل انس با قرآن کریم در سطح امامزادگان استان قزوین هم‌زمان با دهه مبارک فجر محفل انس با قرآن با تلاوت قاریان بین‌المللی در قزوین برگزار می‌شود.

 یک شنبه 8 بهمن 1396   133  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امورخیریه استان قزوین ، علی عظیمی رئیس اداره امور قرآنی اوقاف استان قزوین گفت : هم‌زمان با آغاز دهه مبارک فجر و در راستای برگزاری سلسله محافل انس با قرآن کریم در سطح امامزادگان و بقاعمتبرکه استان قزوین محفل انس با قرآن کریم در قزوین برگزار می‌شود. 
رئیس اداره امور قرآنی اوقاف قزوین اظهار داشت : این برنامه در راستای وظایف و رسالت های سازمانی به همت اداره کل اوقاف و امور خیریه استان قزوین و با همکاری سازمان تبلیغات اسلامی ،سپاه صاحب الامر(عج) استان قزوین ، سازمان زیباسازی شهرداری قزوین و شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی برگزار می‌شود، قاریان برجسته بین‌المللی و کشوری به قرائت آیات کلام وحی خواهند پرداخت. 
علی عظیمی افزود : اینن مراسم روز ۱۲ بهمن‌ماه با حضور استاد بین‌المللی احمدی وفا و تلاوت قاریان استانی در امامزاده اسماعیل(ع) قزوین برگزار خواهد شد.
این مقام مسئول در خصوص اهداف این محافل سلسله مراتبی اظهار داشت : استفاده از ظرفیت های قاریان برتر بین المللی و استانی در راستای ترویج فرهنگ قرآنی و انس با این کتاب آسمانی از جمله اهداف مهم برگزاری این مراسم است.
 برگزاری سخنرانی ، اجرای تواشیح و سرود از دیگر برنامه های این محفل می باشد. 
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار