• امروز دوشنبه بیست و یکم آبان 1397 

اخبار سازمان اوقاف

بهره‌برداری از ظرفیت وقف در حوزه علم و دانش

بهره‌برداری از ظرفیت وقف در حوزه علم و دانش

مديركل اوقاف و امور خیریه استان قزوین در بازدید از مجموعه پارک علم و فناوری استان گفت: ظرفیت وقف قابل بهره‌برداری در تمام حوزه‌ها به ویژه در حوزه علم و دانش است.

 دوشنبه 25 دی 1396   80  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امورخیریه استان قزوین ،مدیرکل و معاونان اداره‌کل اوقاف استان قزوین از مجموعه پارک علم و فناوری استان بازدید کردند
حجت‌الاسلام غلامرضا عادل مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان قزوین اظهار داشت: ظرفیت خوبی در پارک علم و فناوری استان وجود دارد که بخشی از آن بالقوه و بخشی دیگر بالفعل است که از این ظرفیت‌ها باید به نحو احسن استفاده کرد.
وی ادامه داد: با توجه به لزوم تبیین نگاه‌ها در ابعاد مختلف جامعه در حوزه صنعت، دانشگاه‌ها، کشاورزی و روی آوردن به تکنولوژی‌های جدید، استفاده از علوم روز و استفاده از محصولات دانشگاهیان لازم است که اتفاقی رخ دهد تا کشور به سمت شکوفایی و مفهوم اقتصاد مقاومتی سوق داده شود.
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان قزوین اضافه کرد: همه مردم، مسؤولان و دستگاه‌ها در عرصه اقتصاد مقاومتی باید دست در دست هم دهند تا در بُعد فرهنگی و اقتصادی موفق عمل کنیم.
عادل یادآور شد: تفاهم‌نامه‌ای در سطح اداره‌کل اوقاف و امور خیریه با پارک علم و فناوری استان امضا شد و با توجه به اینکه ظرفیت وقف قابل بهره‌برداری در تمام حوزه‌ها به ویژه در حوزه علم و دانش است، موضوعاتی که مربوط به فناوری می‌شد، جلسه‌ای با مسؤولان علم و فناوری برگزار و در آن مطالب مدنظر مطرح شد.
این مسؤول مطرح کرد: حاصل این جلسه، چند راهکار کوتاه‌مدت و بلندمدت بود که در پیش‌رو داشته باشیم تا بتوانیم از ظرفیت وقف و تشویق خیران به نحو احسن استفاده کنیم.
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان قزوین توضیح داد: امیدواریم در حوزه جوانان و در بخش اشتغال، تولید ثروت و رسیدن به اقتصاد مقاومتی با ظرفیت علم و فناوری، بتوانیم از ظرفیت وقف هم بهره ببریم.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار