• امروز دوشنبه نوزدهم آذر 1397 

اخبار سازمان اوقاف

مدیر کل اوقاف وامور خیریه استان قزوین:  هیچ ایرانی باغیرتی توهین به پرچم کشور را تحمل نمی کند

مدیر کل اوقاف وامور خیریه استان قزوین: هیچ ایرانی باغیرتی توهین به پرچم کشور را تحمل نمی کند

مدیر کل اوقاف وامور خیریه استان قزوین گفت: متاسفانه آشوبگران پرچم ایران را که نماد ملیت و غیرت هر ایرانی است به آتش کشاندند و به قرآن کریم جسارت و بی احترامی کردند که این اتفاقات چهره واقعی و خبیث فتنه گران را نشان داده و هدف آنها ضربه زدن به اصل نظام بوده است.

 سه شنبه 19 دی 1396   106  0      

حجت الاسلام غلامرضا عادل در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری حوزه در قزوین با اشاره به این که دشمن از اعتراضات اقتصادی مردم سوء‌استفاده کرده و به دنبال ضربه زدن به کشور است، گفت: اگر دشمن فضا را برای ورود به کشور امن احساس کند، وارد شده و سبب ناآرامی در کشور می‌شود، لذا باید فضای کشور را برای دشمن ناامن و برای مردم امن سازیم.
وی ادامه داد:  امروز جناح‌بندی‌ها هیچ منفعتی نداشته و تنها باعث ایجاد اختلاف و نزاع لفظی در میان ملت و آب در آسیاب دشمن کوبیدن می‌شود، لذا باید همه با اتحاد و همدلی به کمک دولت مستقر آمده و برای دفاع از کشور و نظام دست در دست هم دهیم.
مدیر کل اوقاف وامور خیریه استان قزوین تصریح کرد:  آمریکا و  همپیمانانش تنها به دنبال منافع خود در منطقه هستند و نگاه کردن به آن‌ها به عنوان دایه مهربان‌تر از مادر اشتباهی بزرگ است، لذا مردم باید آگاه بوده و صف خود را از فتنه‌گران جدا کنند.
وی اظهار کرد: هرچند مطالبه‌گری از حقوق مردم است، ولی باید مطالبات خود را هوشیارانه به گوش مسئولین برسانند و اجازه سوء استفاده‌گری را به دشمن ندهند.
حجت الاسلام  عادل با اشاره به حوادث به وجود آمده در مدرسه علمیه و دفتر امام جمعه شهر تاکستان تصریح کرد: متاسفانه حادثه به وجود آمده در شهر تاکستان موجب رنجش مردم ولایتمدار و مومن شهر قزوین شد که امیدواریم مسئولان مربوط اقدام جدی و انقلابی در مقابل این اقرام انجام دهند.
وی افزود: متاسفانه آشوبگران پرچم ایران را که نماد ملیت و غیرت هر ایرانی است به آتش کشاندند و به قرآن کریم جسارت و بی احترامی کردند که این اتفاقات چهره واقعی و خبیث فتنه گران را نشان داده و هدف آنها ضربه زدن به اصل نظام بوده است.
 منبع 
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار