• امروز دوشنبه بیست و یکم آبان 1397 

اخبار سازمان اوقاف

بیانیه اداره کل اوقاف و امور خیریه  استان قزوین /حماسه 9 دی ماه اوج بصیرت و آب سردی بر آتش فتنه بود

بیانیه اداره کل اوقاف و امور خیریه استان قزوین /حماسه 9 دی ماه اوج بصیرت و آب سردی بر آتش فتنه بود

اداره کل اوقاف و امور خیریه استان قزوین با گرامیداشت سالگرد حماسه 9 دی سال 88 این حماسه را بیانگر بصیرت بی نظیر ملت ولایت مدار ایران اسلامی وآب سردی بر آتش فتنه گران صهیونیستی دانست.

 پنج شنبه 7 دی 1396   113  0      

به گزارش روابط عمومي اداره كل اوقاف وامورخيريه استان قزوین اداره کل اوقاف و امور خیریه استان قزوین  با گرامیداشت سالگرد حماسه 9 دی سال 88 این حماسه را بیانگر بصیرت بی نظیر ملت ولایت مدار ایران اسلامی وآب سردی بر آتش فتنه گران صهیونیستی دانست.
در این بیانیه آمده است : حماسه 9 دی با مدیریت مقام معظم رهبری و دشمن شناسی و ولایت مداری ملت ایران،فتنه شوم 88 را خنثی و ناکام گذاشت و انقلاب اسلامی را تحکیم بخشید.
در این بیانیه تأکید شده است ؛ بدون شک این حماسه عظیم در تاریخ ماندگار وجاودان باقی خواهد ماند
و ابعاد این حرکت عظیم ملت ایران که سرفصل تازه ای در پویایی ودشمن شناسی ملت ایران بود روز به روز بیشتر آشکار خواهد شد .
این بیانیه می افزاید : بدون شک آنچه باعث به جوشش آمدن غیرت دینی و احساسات دین خواهانه و ولایت مدارانه اقشار مختلف مردم در برابر فتنه گران شد ،علاقه وصف ناشدنی مردم ایران به ابا عبدالله الحسین (ع) و اهل بیت مظلوم ایشان وحصن حصین ولایت است و این حماسه ولایت مداری ملت ایران را به رخ دنیا کشید.
اداره کل اوقاف و امور خیریه استان قزوین ضمن گرامیداشت حماسه 9 دی و تقدیر از این حرکت بزرگ ملت ایران بار دیگر با مقام عظمای ولایت تجدید میثاق می کند و اعلام       می دارد تمام توان خود را برای حفاظت از دستاورد های انقلاب اسلامی واصول تابناک این نهضت حسینی به کار خواهد بست.
 
Bookmark and Share
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار