• امروز دوشنبه نوزدهم آذر 1397 

اخبار سازمان اوقاف

دبیر شورای عالی قرآن استان قزوین:موفقیت جامعه قرآنی در مسابقات قرآن یک نقطه عطف برای استان قزوین

دبیر شورای عالی قرآن استان قزوین:موفقیت جامعه قرآنی در مسابقات قرآن یک نقطه عطف برای استان قزوین

دبیر شورای عالی قرآن استان قزوین ا اشاره به اینکه موفقیت جامعه قرآنی در مسابقات قرآن یک نقطه عطف برای استان محسوب می‌شود، افزود: همه هدف ما رسیدن به مقام نیست بلکه این تنها یکی از اهداف است که می تواند زمینه‌ساز جذب نیروهای جوان به جلسات قرآن شود.

 چهارشنبه 6 دی 1396   87  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امورخیریه استان قزوین ، مجيد وفاپور، دبیر شورای عالی قرآن استان قزوین روز گذشته به همراه پرویز خوش پنجه  با حجت الاسلام عادل مدیرکل اوقاف و امور خیریه دیدار نمود، وی ضمن این دیدار اظهار کرد: شاید از لحاظ کمی تعداد جلسات قرآنی که برگزار می شود مناسب نباشد اما از لحاظ کیفی جلسات قرآن دارای شرایط مناسبی است.
 
وی با اشاره به اینکه موفقیت جامعه قرآنی در مسابقات قرآن یک نقطه عطف برای استان محسوب می‌شود، افزود: همه هدف ما رسیدن به مقام نیست بلکه این تنها یکی از اهداف است که می تواند زمینه‌ساز جذب نیروهای جوان به جلسات قرآن شود.
این فعال قرآنی بیان کرد: همه هدف ما و جامعه قرآنی در کنار نهادها و دستگاه‌های متولی باید بر پرورش نیروهایی متمرکز شود که با سبک زندگی قرآنی آشنا شوند تا در نهایت شاهد تشکیل یک جامعه قرآنی باشیم.
وی با اشاره به اینکه مسابقات قرآن در سطح شهرستان‌ها دارای نوسان است، ادامه داد: در برخی شهرستان‌ها مسابقات در سطح عالی برگزار می شود و در برخی شهرستان‌ها مسابقات سطح بسیار پایینی در نحوه برگزاری دارند و این یک نقطه ضعف است که باید در سال‌های آینده شاهد رفع آن باشیم.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار