• امروز دوشنبه نوزدهم آذر 1397 

اخبار سازمان اوقاف

فراخوان طرح‌های پژوهشی- کاربردی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان قزوین

فراخوان طرح‌های پژوهشی- کاربردی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان قزوین

معاون توسعه منابع و پشتیبانی اداره‌کل اوقاف و امور خیریه استان قزوین از اعلام فراخوان حمایت از تحقیق و پژوهش‌های کاربردی خبر داد.

 چهارشنبه 29 آذر 1396   121  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان قزوین حسین کارگر معاون توسعه منابع و پشتیبانی اداره‌کل اوقاف و امور خیریه استان قزویناز اعلام فراخوان حمایت از تحقیق و پژوهش‌های کاربردی اداره‌کل اوقاف و امور خیریه استان قزوین خبر داد.
وی افزود: اداره‌کل اوقاف و امور خیریه استان قزوین  در راستای انجام رسالت و مأموریت‌های خود در نظر دارد از طریق راهکارهای علمی و کاربردی به تحقیق و پژوهش بپردازد.
کارگر بیان کرد: با توجه به ضرورت انجام طرح و استخراج نتایج پژوهشی در کمترین زمان ممکن، از کلیه محققان و پژوهشگران دعوت بعمل می‌آید تا در این زمینه همکاری لازم را به عمل آورند.
وی اعلام کرد: محققان، اساتید دانشگاه مقطع دکتری می‌توانند پیشنهادهای خود را در موضوعات ذیل :

1- تدوین سند راهبردی 5 ساله توسعه بقاع متبرکه استان قزوین

2- تدوین سند راهبردی 5 ساله توسعه موقوفات استان قزوین

3- تدوین سند راهبردی 5 ساله توسعه قرآن کریم در استان قزوین 

 با شرایط ذلیل :  
1- مجری می بایست از اعضای هیات علمی و یا موسسات دارای مجوز مورد تأیید سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان و شورای سیاستگذاری علوم، تحقیقات و فناوری (عتف) باشد.

2- ارائه مستندات مربوط به سوابق پژوهشي و مدرك تحصيلي، پس از پذيرش پیشنهاد طرح الزامي است.

اقدام نموده  و حداکثر تا 30 آذرماه 96 جهت ارائه به مدیریت مرکز آموزش و پژوهش های توسعه و آینده نگری سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان قزوین مراجعه نمایند.
 
حسین کارگر در پایان یادآور شد: امید است با استقبال محققان، هیأت علمی و اساتید دانشگاه‌های استان زمینه پیشرفت و توسعه موقوفات و بقاع متبرکه استان فراهم آید.
 
 
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار