• امروز شنبه بیست و ششم مرداد 1398 

اخبار سازمان اوقاف

گروههای خبر
مطالب ویژه

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

نوآوری‎‌های سیدمصطفی حسینی،قاری قزوینی تلاوت را از یک‌نواختی خارج کرد

نوآوری‎‌های سیدمصطفی حسینی،قاری قزوینی تلاوت را از یک‌نواختی خارج کرد

علیرضا نداف تلاوت سید مصطفی حسینی در مسابقات سراسری قرآن کریم را از سایر قاریان این مسابقه متمایز دانسته و گفت: نوآوری‎‌های سید مصطفی حسینی، تلاوت را از یک‌نواختی خارج کرد.

 سه شنبه 8 دی 1394   1467  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امورخیریه استان قزوین ، علیرضا نداف، قاری برجسته کشورمان ، در رابطه با تلاوت سیدمصطفی حسینی در مسابقات سراسری قرآن کریم، اظهار کرد: تلاوت سید مصطفی حسینی از لحاظ صوت و لحن بسیار قوی و متمایز از سایر قاریان بود و نوآوری هایی را که به شیوه استاد منشاوی اضافه کرد، تلاوت را از یک نواختی خارج کرد و به زیبایی و جذابیت تلاوت افزود.

وی ادامه داد: سید مصطفی حسینی کاملا با تسلط و با احاطه به فضای مسابقه تلاوت کرد و صوت و لحن و تجوید خیلی خوبی داشت اما آنچه به نظرم باعث کاستی نمره ایشان شد، دو مورد اشتباه در وقف و ابتدا و پایان تلاوت در پرده بالا بود.

نداف در پایان پیرامون سطح بندی برگزیدگان این دوره از مسابقات در سطوح ممتاز و عالی، اظهار کرد: این نوع سطح بندی در مسابقات، کارشناسی شده و افزایش انگیزه قاریان را به دنبال دارد و با توجه ملاحظاتی که برای اعزام به مسابقات بین المللی در نظر گرفته شده، پیامدهای مثبتی به همراه خواهد داشت.

وی در پایان این موفقیت بزرگ را نیز به سید مصطفی و جامعه قرآنی استان قزوین تبریک گفت و یادآور شد: باید تلاش کنیم تا این موفقیت‌ها در آینده نیز استمرار داشته باشد.

برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار