• امروز شنبه بیست و ششم مرداد 1398 

اخبار سازمان اوقاف

گروههای خبر
مطالب ویژه

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

حجت الاسلام والمسلمین مرادی سرپرست اداره کل اوقاف و امورخیریه استان قزوین

حجت الاسلام والمسلمین مرادی سرپرست اداره کل اوقاف و امورخیریه استان قزوین

مهمترین ویژگی‌هایی که در گزینش نمایندگان مجلس نهم باید مورد تاکید قرار گیرد عبارتنداز : ولایت‌مداری، کارآمدی، توجه به مصالح ملی، قانون‌مداری و خردورزی، عدم وابستگی به کانون‌های قدرت و ثروت، تبری از فتنه و انحراف،مبارزه با فساد و اجرای عدالت ، ساده زیستی، پرهیز از تجمل گرایی و اشراف گرایی ، توجه ویژه به اقشار محروم و ضعیف، و انشاالله برخورداری از پشتوانه بالای رأی مردم ویژگی های یک نامزد اصلح می باشد .

 سه شنبه 9 اسفند 1390   1512  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امورخیریه استان قزوین حجت الاسلام والمسلمین جواد مرادی در جلسه شورای اداری این اداره کل که با حضور کلیه کارکنان برگزار گردید ضمن دعوت از همه مردم استان برای حضوری پرشور در انتخابات گفت :انقلاب اسلامی، پدیده بی‌نظیر دوران معاصر بوده که مبدأ ارائه مدل نوین در مردم‌سالاری دینی در جهان شده است؛ این گفتمان، زیست جدیدی را با رویکرد معنوی برای حیات طیبه بشریت مطرح کرده که ظهور و بروز آن ضمن شکستن طلسم حاکم بر مناسبات جهان و احیای مبارزه‌خواهی و مقاومت در برابر استبداد جهانی، درصدد پیشرفت و تعالی انسان‌ها مبتنی بر انتخاب و حرکت مردم در سایه‌سار دین اسلام و تحقق وعده‌های الهی است.
وی در ادامه افزود : اهمیت انتخابات مجلس شورای اسلامی بر کسی پوشیده نیست، جایگاه مجلس در نظام مردم سالاری دینی ما جایگاه ویژه‌ای است. امام خمینی (ره) بنیانگذار جمهوری اسلامی در وصیت نامه الهی و سیاسی خود به همگان سفارش فرمودند که در تمام انتخابات در صحنه باشند. شرکت در انتخابات را یک تکلیف الهی و یک وظیفه عمومی می‌دانستند و همه را به یک میزان مسئول سرنوشت کشور می‌دانند. لذا کسانی که این روزها با بی مهری به امام و انقلاب با دشمنان نظام، همنوایی می‌کنند و بر طبل تحریم انتخابات می‌کوبند باید پاسخگوی خداوند متعال در قیامت و نیز ملت ایران باشند، اطمینان دارم روز 12 اسفند مردم ولایت مدار و متدّین استان قزوین همانند یوم الله 22 بهمن به صندوق های رای هجوم خواهند آورد و رای دشمن شکن خود را به مشابه تیری در قلب دشمن در صندوق‌ها رها خواهند کرد.
حجت الاسلام والمسلمین مرادی در ادامه خاطرنشان کرد : مجلس آینده باید با التزام عملی به ولایت فقیه ،سیاست‌های اعلامی رهبری در عرصه‌های سیاسی، اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی را هر چه شفاف تر و روشن‌تر عملیاتی نماید لذا باید افرادی انتخاب گردند که در اندیشه شکل گیری یک مجلس صالح، قوی، کارآمد باشند و بدون تردید باید به مطالبات مردم و رهبر معظم انقلاب پاسخ عملی بدهند.
سرپرست اداره کل اوقاف و امورخیریه استان قزوین در خصوص مهمترین ویژگی‌هایی که در گزینش نمایندگان مجلس نهم باید مورد تاکید قرار گیرد گفت : ولایت‌مداری، کارآمدی، توجه به مصالح ملی، قانون‌مداری و خردورزی، عدم وابستگی به کانون‌های قدرت و ثروت، تبری از فتنه و انحراف،مبارزه با فساد و اجرای عدالت ، ساده زیستی، پرهیز از تجمل گرایی و اشراف گرایی ، توجه ویژه به اقشار محروم و ضعیف، و انشاالله برخورداری از پشتوانه بالای رأی مردم ویژگی های یک نامزد اصلح می باشد .

برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار