• امروز سه شنبه یکم اسفند 1396 

اخبار سازمان اوقاف

مدیرکل اوقاف قزوین:غریب  یک سوم از اراضی کشاورزی قزوین وقفی است

مدیرکل اوقاف قزوین:غریب یک سوم از اراضی کشاورزی قزوین وقفی است

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان قزوین با بیان اینکه غریب یک سوم اراضی کشاورزی استان وقفی است، گفت: این خود یک ظرفیت بالقوه برای خدمت‌رسانی مطلوب به مردم است.

 پنج شنبه 5 بهمن 1396   67  0      

 حجت‌الاسلام غلامرضا عادل مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان قزوین صبح امروز با فاطمه خمسه رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان دیدار و گفت‌وگو کرد.
 
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان قزوین در این دیدار با بیان اینکه بیش از یک سوم اراضی کشاورزی استان وقفی است، اظهار داشت: این خود یک ظرفیت بالقوه برای خدمت‌رسانی
 مطلوب به مردم و در راستای حل مشکلات کشاورزان است.
حجت‌الاسلام غلامرضا عادل ادامه داد: با توجه به مشکل کم‌آبی در استان قزوین و از اراضی وسعیی که در استان وقف است، می‌طلبد تعاملات با سازمان جهاد کشاورزی استان بیشتر باشد تا با آبیاری نوین که یکی از طرح‌هایی است که قزوین هم به صورت پایلوت در کشور آن را اجرا می‌کند، هرچه سریع‌تر در این اراضی انجام شود.
وی خاطرنشان کرد: کشاورزانی که در زمین‌های موقوفی کار می‌کنند، باید با آن‌ها به شکل یکپارچه و متمرکز برخورد شود که این خود نیاز به تشکیل کارگروه و تدابیری درست است.
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان قزوین مطرح کرد: کشاورزان برای آبیاری نوین نیاز به أخذ یکسری مجوزها دارند که با أخذ مجوز و استعلام از سوی این اداره‌کل می‌توانند نسبت به آن اقدام کنند.
فاطمه خمسه رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین هم در این دیدار اضافه کرد: با توجه به همکاری دو نهاد در سطح بالادستی تنظیم شده و برای اجرایی شدن نیاز به داشتن کارگروه‌های تخصصی و چکش‌کاری دارد، امیدواریم هرچه سریع‌تر و هر دو هفته یک بار این کارگروه با حضور کارشناسان و معاونان دو دستگاه برگزار شود تا شاهد تسریع روند خدمت‌رسانی باشیم.
 
وی عنوان کرد: امیدواریم با وجود تفاهم‌نامه همکاری بین دو نهاد اداره‌کل اوقاف و سازمان جهاد کشاورزی و تشکیل کارگروه تخصصی، شاهد تسریع روند خدمت‌رسانی بهینه به مردم باشیم.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار